Sub_Directory_Track_Pictures/Archiv_ddx_001_photos_init_01.JPGSub_Directory_Track_Pictures/Archiv_ddx_001_photos_init_02.JPGSub_Directory_Track_Pictures/Archiv_ddx_001_photos_init_03.JPG
Kamenné růže, pískovcové skalní útvary s železitými tmely nad Uhlířským dolem v okolí Beránkova pole.Gallery_Type_A.php
Založeno : 21.11.2022 02:46:03 (UTC+01:00)
Aktualizováno : 10.03.2021 12:45:45 (UTC+01:00)
Poslední edit : 09.11.2022 22:32:55 (UTC+01:00)
Expirace : 21.11.2027 02:46:03 (UTC+01:00)
Editováno : 30.09.2023 18:12:52 (UTC+01:00)
Kamenné růže, pískovcové skalní útvary s železitými tmely nad Uhlířským dolem v okolí Beránkova pole.

FotoExpedice Železivce České křídové pánve.


qqqqq

qqqqq

qqqqq

qqqqq

qqqqq

qqqqq
Návod pro práci s fotogalerií.

Ve fotogalerii výše uvedené jsou prezentovány fotografie v náhledové kvalitě a pak podle volby zvětšené ve vyšší kvalitě. Náhledové i zvětšené fotografie jsou opatřeny popisky s označením:

  • Title: Titulek, název fotografie.
  • Comment: Popis fotografie, komentář k fotografii.
  • FileName: Archivačním názvem souboru s fotografií.
  • DateTime: Datum a čas zhotovení fotografie.
  • GPS: Zeměpisné souřadnice místa, odkud byla fotografie zhotovena.

Pokud jsou uvedeny GPS souřadnice, místo odkud byla fotografie pořízena lze zobrazit na mapě na serveru https://www.openstreetmap.org. Po nastavení kurzoru myši na souřadnice GPS a kliknutí levým tlačítkem myši se otevře nové okno internetového prohlížeče s mapou, kde je toto místo označeno šipkou.

Zvětšit libovolnou náhledovou fotografii lze nastavením kurzor myši na požadovanou fotografii. Tato vybraná fotografie zesvětlí a po kliknutí levým tlačítkem na myši se zvětší. Okno zvětšené fotografie zavřeme nastavením kurzoru myši a kliknutím levým tlačítkem na bílý křížek umístěný vpravo nahoře nad zvětšenou fotografií. Na pravém a levém okraji zvětšené fotografie jsou šipky, kdy nastavením myši na ně a kliknutím levým tlačítkem se lze posunout na fotografie uvedenou v náhledové galerii před nebo za zvětšenou fotografii.

Prezentované fotografie byly zpracovány automaticky foto editorem tak, aby mohly být ve vyhovující kvalitě prezentovány na webových stránkách ve formátu *.jpg. Fotografie lepší kvality je možné získat lepším, manuálním zpracováním z fotografie původně archivované ve formátu *.raw nebo *.nef. Zájemcům o kvalitnější fotografie může být po dohodě vyhověno. Je ale nutné fotografii, o kterou je zájem, definovat informacemi uvedenými za popisky FileName: a DateTime:.

V galerii prezentované fotografie je také možno stáhnout na počítač ve formátu *.jpg nebo *.JPG. Dle výše uvedeného návodu zobrazíme zvětšenou fotografii. Na ní pak nastavíme kurzor myši a pak klikneme pravým tlačítkem myši. Podle typu Internetového prohlížeče se otevře menu, kde je možno zvolit možnost, jak dále s fotografií zacházet, případně jak a kam ji na počítači i uložit..


Sociální sítě:


Facebook:

/Sub_Directory_Track_Basis/Bagg_Photos/photo_facebook_badges.jpg

Čítač návštěv...
TOPlistKontakty:

Majitel domény:
Administrátor:
Webmaster:
Vedoucí zkušební laboratoře:

Validováno pro:

geow@geow.cz
admin@geow.cz
webmaster@geow.cz
lab@geow.cz

validace_html5.jpg
validace_css.jpg©František Geolog Eichler 1995-2023. Veškeré texty, fotografie a jiná media uvedená na této webovské stránce jsou výlučným vlastnictvím autora. Mohou být dále distribuovány a upravovány, ale zachovejte licenci 3.0 Unported (CC BY-SA 3.0) a vždy uvádějte citaci ©František Geolog Eichler 1995-2023 .