Sub_Directory_Track_Pictures/Archiv_ddx_001_photos_init_01.JPGSub_Directory_Track_Pictures/Archiv_ddx_001_photos_init_02.JPGSub_Directory_Track_Pictures/Archiv_ddx_001_photos_init_03.JPG
Canion Garni, Symphony of the Stones.Gallery_Type_A.php
Založeno : 21.11.2022 02:46:03 (UTC+01:00)
Aktualizováno : 18.07.2022 15:36:25 (UTC+01:00)
Poslední edit : 09.11.2022 22:30:56 (UTC+01:00)
Expirace : 21.11.2027 02:46:03 (UTC+01:00)
Editováno : 05.06.2023 02:34:21 (UTC+01:00)
Canion Garni, Symphony of the Stones.

Photo_Expedition_Armenia_2019, Along the sides of the gorge are cliff walls of well-preserved basalt columns, carved out by the Goght River. This portion of the Garni Gorge is typically referred to as the "Symphony of the Stones."


qqqqq

qqqqq

qqqqq

qqqqq
Návod pro práci s fotogalerií.


Ve fotogalerii výše uvedené jsou prezentovány fotografie v náhledové kvalitě a pak podle volby zvětšené ve vyšší kvalitě. Náhledové i zvětšené fotografie jsou opatřeny popisky s označením:

Title:Titulek, název fotografie.
Comment:Popis fotografie, komentář k fotografii.
FileName:Archivačním názvem souboru s fotografií.
DateTime:Datum a čas zhotovení fotografie.
GPS:Zeměpisné souřadnice místa, odkud byla fotografie zhotovena.

Pokud jsou uvedeny GPS souřadnice, místo odkud byla fotografie pořízena lze zobrazit na mapě na serveru https://www.openstreetmap.org. Po nastavení kurzoru myši na souřadnice GPS a kliknutí levým tlačítkem myši se otevře nové okno internetového prohlížeče s mapou, kde je toto místo označeno šipkou.

Zvětšit libovolnou náhledovou fotografii lze nastavením kurzor myši na požadovanou fotografii. Tato vybraná fotografie zesvětlí a po kliknutí levým tlačítkem na myši se zvětší. Okno zvětšené fotografie zavřeme nastavením kurzoru myši a kliknutím levým tlačítkem na bílý křížek umístěný vpravo nahoře nad zvětšenou fotografií. Na pravém a levém okraji zvětšené fotografie jsou šipky, kdy nastavením myši na ně a kliknutím levým tlačítkem se lze posunout na fotografie uvedenou v náhledové galerii před nebo za zvětšenou fotografii.

Prezentované fotografie byly zpracovány automaticky foto editorem tak, aby mohly být ve vyhovující kvalitě prezentovány na webových stránkách ve formátu *.jpg. Fotografie lepší kvality je možné získat lepším, manuálním zpracováním z fotografie původně archivované ve formátu *.raw nebo *.nef. Zájemcům o kvalitnější fotografie může být po dohodě vyhověno. Je ale nutné fotografii, o kterou je zájem, definovat informacemi uvedenými za popisky FileName: a DateTime:.

V galerii prezentované fotografie je také možno stáhnout na počítač ve formátu *.jpg nebo *.JPG. Dle výše uvedeného návodu zobrazíme zvětšenou fotografii. Na ní pak nastavíme kurzor myši a pak klikneme pravým tlačítkem myši. Podle typu Internetového prohlížeče se otevře menu, kde je možno zvolit možnost, jak dále s fotografií zacházet, případně jak a kam ji na počítači i uložit..


Sociální sítě:


Facebook:

/Sub_Directory_Track_Basis/Bagg_Photos/photo_facebook_badges.jpg

Čítač návštěv...
TOPlistKontakty:

Majitel domény:
Administrátor:
Webmaster:
Vedoucí zkušební laboratoře:

Validováno pro:

geow@geow.cz
admin@geow.cz
webmaster@geow.cz
lab@geow.cz

validace_html5.jpg
validace_css.jpg©František Geolog Eichler 1995-2023. Veškeré texty, fotografie a jiná media uvedená na této webovské stránce jsou výlučným vlastnictvím autora. Mohou být dále distribuovány a upravovány, ale zachovejte licenci 3.0 Unported (CC BY-SA 3.0) a vždy uvádějte citaci ©František Geolog Eichler 1995-2023 .