Sub_Directory_Track_Pictures/DSC_9587.JPGSub_Directory_Track_Pictures/DSC_9662.JPGSub_Directory_Track_Pictures/DSC_9755.JPG
Přístav Korčula, ostrov Korčula, přístav a město Korčula, Chorvatsko.Gallery_Type_A.php
Založeno : 11.06.2023 14:22:48 (UTC+01:00)
Aktualizováno : 11.06.2023 14:22:48 (UTC+01:00)
Poslední edit : 11.06.2023 14:22:48 (UTC+01:00)
Expirace : 11.06.2028 14:22:48 (UTC+01:00)
Editováno : 23.07.2024 13:57:43 (UTC+01:00)
Vzpomínky na Korčulu.

Jachting Chorvatsko 2009. Přístav Korčula, ostrov Korčula, přístav a město Korčula, Chorvatsko.


qqqqq

qqqqq

qqqqq

qqqqq

qqqqq

qqqqq

qqqqq
Návod pro práci s fotogalerií.


Ve výše uvedené fotogalerii jsou prezentovány fotografie v náhledové kvalitě a pak podle volby zvětšené ve vyšší kvalitě. Vyšší kvalita fotografií je optimalizována pro rozměry širší strany 15 cm, kratší strany 10 cm a rozlišení 300 dpi.

Pro snadnou orientaci jsou náhledové i zvětšené fotografie v zápatí opatřeny popisky. Tyto popisky jsou označeny názvy:

Title:Titulek k fotografie anebo název fotografie.
Comment:Popis fotografie, komentář k fotografii.
FileName:Archivační název souboru s fotografií.
DateTime:Datum a čas zhotovení fotografie.
GPS:Zeměpisné souřadnice místa, odkud byla fotografie zhotovena.

Pokud jsou uvedeny GPS souřadnice, místo odkud byla fotografie pořízena lze zobrazit na mapě na serveru https://www.openstreetmap.org. Po nastavení kurzoru myši na souřadnice GPS a kliknutí levým tlačítkem myši se otevře nové okno internetového prohlížeče s mapou, kde je toto místo označeno šipkou.

Zvětšit libovolnou náhledovou fotografii lze nastavením kurzor myši na požadovanou fotografii. Tato vybraná fotografie zesvětlí a po kliknutí levým tlačítkem na myši se zvětší. Okno zvětšené fotografie zavřeme nastavením kurzoru myši a kliknutím levým tlačítkem na bílý křížek umístěný vpravo nahoře nad zvětšenou fotografií. Na pravém a levém okraji zvětšené fotografie jsou šipky, kdy nastavením myši na ně a kliknutím levým tlačítkem se lze posunout na fotografie uvedenou v náhledové galerii před nebo za zvětšenou fotografii.

Prezentované fotografie byly zpracovány automaticky foto editorem tak, aby mohly být ve vyhovující kvalitě prezentovány na webových stránkách ve formátu *.jpg. Fotografie lepší kvality je možné získat lepším, manuálním zpracováním z fotografie původně archivované ve formátu *.raw nebo *.nef. Zájemcům o kvalitnější fotografie většího rozměru může být po dohodě vyhověno. Je ale nutné fotografii, o kterou je zájem, definovat informacemi uvedenými za popisky FileName: a DateTime:.

V galerii prezentované fotografie je také možno stáhnout na počítač ve formátu *.jpg nebo *.JPG. Dle výše uvedeného návodu zobrazíme zvětšenou fotografii. Na ní pak nastavíme kurzor myši a pak klikneme pravým tlačítkem myši. Podle typu Internetového prohlížeče se otevře menu, kde je možno zvolit možnost, jak dále s fotografií zacházet, případně jak a kam ji na počítači i uložit..


Sociální sítě:


Facebook:

/Sub_Directory_Track_Basis/Bagg_Photos/photo_facebook_badges.jpg

Čítač návštěv...

Kontakty:

Majitel domény:
Administrátor:
Webmaster:
Vedoucí zkušební laboratoře:

Validováno pro:

geow@geow.cz
admin@geow.cz
webmaster@geow.cz
lab@geow.cz

validace_html5.jpg
validace_css.jpg©František Geolog Eichler 1995-2024. Veškeré texty, fotografie a jiná media uvedená na této webovské stránce jsou výlučným vlastnictvím autora. Mohou být dále distribuovány a upravovány, ale zachovejte licenci 3.0 Unported (CC BY-SA 3.0) a vždy uvádějte citaci ©František Geolog Eichler 1995-2024 .